Jamie Campbell Bower by rád pokračoval v natáčení Mortal Instruments

Jamie Campbell Bower by rád pokračoval v natáčení Mortal InstrumentsHerec Jamie Campbell Bower, který ztvárnil filmového Jace Waylanda se nechal slyšet, že by rád pokračoval v natáčení Nástrojů smrti.

Jace Wayland v představení oblíbeného britského herce Jamieho Campbella Bowera se vyjádřil k natáčení druhého dílu Nástroje smrti a sice Města z popela.

Jak jistě víte, o natáčení druhého filmu se zatím moc nemluví a pokud ano, tak se jedná jen o pouhé dohady nebo případná přání početných fanoušků. Jamie se přiznal, že by moc rád pokračoval jako Jace Wayland, ale z četných článků vyplývá, že někteří si nedokázali Jamie ztotožnit s Jacem a rádi by někoho jiného. Otázkou tedy zůstává, jak to bude doopravdy. Doufejme, že se celá záležitost brzy vysvětlí a producenti fanouškům nabídnou strhující podívanou.

Jamie si dokonce přečetl všechny díly série Nástroje smrti a moc si celou hexalogii oblíbil. To by mohlo být přínosem do celého natáčení. Přeci jenom má o knižním ději větší přehled a mohl by se do role Jace lépe vžít.

Nakonec přikládám video. Jamie Campbell Bower – Better man

Thumbnail Play icon

Co si o tom myslíte? Oblíbili jste si Jamieho nebo byste brali někoho jiného? A co Lily Collins? Podělte se s námi o Vaše názory :)

Můj osobní názor:

Přijde mi divné měnit herce, pokud nenastanou nějaké zvraty ohledně jeho zdravotního stavu nebo pokud neukončí svou kariéru. Vždycky se producenti nemohou trefit do vkusu každému, tak proč to teď měnit. Podle mého se spíše sekli ohledně LIly Collins v roli Clary Frayové, ale to je jen můj názor. Každopádně jsem se ke konci s Lily Collins smířila a teď jen uvítám, pokud se v dalším filmu objeví oba mladí herci.Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!