Město z popela

Město z popelaTak kdy už konečně bude druhý díl Nástrojů smrti? Bohužel, tohle ještě nikdo přesně neví, ale uvnitř článku najdete oficiální filmovou/knižní anotaci.

Poté, co jsme shlédli první díl knižní série Město z kostí, který měl premiéru 12.9.2013, nedočkavě vyhlížíme druhý díl – Město z popela.

Bohužel premiéra filmu Město z popela je stále neznámá. Natáčení už mělo proběhnout na podzim 2013, popřípadě na začátku roku 2014. Nikde se ale nepíše, kdy se konečně dočkáme premiéry.

Oficiální anotace:

Jediné, co si Clary Frayová přeje, je, aby se její život vrátil zpátky do zajetých kolejí. Ale nic se nemůže vrátit do normálního tempy, když jste lovec stínů, vaše matka je v kómatu a vy najednou můžete vidět vlkodlaky, upíry a víly! Ráda by opustila ten magický svět a věnovala se více svému nejlepšímu kamarádovi Simono, z kterého se stal upír a který se postupně stává něčím víc než jen pouhým kamarádem. Ale svět, ten magický svět, do kterého se dostala, ji nechce pustit. Je příliš důležitou součástkou jedné velké skládačky. Také její nově nalezený, krásný bratr Jace usiluje o to, aby zůstala v jeho světě. Aby Clary zachránila svoji matku, bude muset čelit nebezpečnému lovci stínů Valentinovi, který je zároveň jejím biologickým otcem.Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře