Magisterium - nová knižní série

Magisterium - nová knižní série

27.12.2014 14:43


Pro milovníky TMI, ID, přichází nová knižní série Magisterium. Více uvnitř článku!


Myslím, že jsem tuhle knihu už zmiňovala, ale pro všechny zapomnětlíky ještě rychle připomenu. Jedná se o společnou tvorbu Cassandry Clareové a Holly Blackové.

První kniha s názvem Zkouška železem by měla v ČR vyjít 01.06 2015.


Oficiální anglická anotace:

From the imaginations of bestselling authors Holly Black and Cassandra Clare comes a heart-stopping plunge into the magical unknown. Think you know magic? Think again. The Magisterium awaits…Most people would do anything to get into the Magisterium and pass the Iron Trial. Not Callum Hunt. Call has been told his whole life that he should never trust a magician. And so he tries his best to do his worst – but fails at failing. Now he must enter the Magisterium. It's a place that's both sensational and sinister. And Call realizes it has dark ties to his past and a twisty path to his future. The Iron Trial is just the beginning. Call's biggest test is still to come…

počet stran 320

Zkrácená česká anotace:

V první knize přijde proti své vůli do školy jménem Magisterium nový žák. Ten byl předurčen stát se mocným kouzelníkem. Tento příběh vás překvapí, napne a donutí přemýšlet o rozdílu mezi dobrem a zlem.

počet stran 304

vydavatelství YOLI


Jít na The Mortal Instruments | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře