S03E01: No Good Deed

S03E01: No Good Deed

CZ 11.9.2019 1 hodina 2 minuty


Vražda věhlasného spisovatele Johna Rothsteina srazí Hodgese na kolena. Lou bude souzena za vraždu Bradyho Hartsfielda a mladý středoškolák Peter Saubers učiní velký objev.

Základní info:

Režie: Jack Bender
Scénář: David E. Kelley
Hrají: Brendan Gleeson (Bill Hodges), Justine Lupe (Holly Gibney), Lou Linklatter (Breeda Wool), Maximiliano Hernández (Antonio Montez), Holland Taylor (Ida Silver), Gabriel Ebert (Morris Bellamy), Rarmian Newton (Peter Saubers), Bruce Dern (John Rothstein), Brett Gelman (Roland Finkelstein), Josh Daugherty (Tom Saubers), Glynn Turman (soudce Bernard Raines), Claire Bronson (Marjorie Saubers), Natalie Paul (Sarah Pace), Don Stallings (Stan McNair), …

Upoutávka k první epizodě třetí série:

Foto: Audience Network


Thumbnail Play icon


 • Smrtihlav
  Smrtihlav 8.10.2019 | 23:08:34

  Upozorňuji, že knihy S. Kinga nečtu, ale tohle je fakt divný. Stejný název, zhruba 1/3 stejných postav, ale úplně jiný příběh. Proč se to pořád jmenuje Mr. Mercedes, když to vypadá úplně jako Fargo? Neměl by se ten seriál spíš jmenovat po tom starém policajtovi? Nějaké zázračené rozuzlení nečekám. Spíš mám pocit, že King napsal parádní příběh o panu Mercedesovi (1.série), který totálně zmrvil (2.série) a tak se to snažil napravit (3.série), aby si nenasral všechny věrný čtenáře. Nebo je v tom King úplně nevinně a tuhle bramboračku mají na svědomí scénáristé, pak se panu Kingovi hluboce omlouvám.

 • j&t&t
  j&t&t 19.9.2019 | 17:00:49

  cakala som ako chcu spracovať druhú knihu Finders Keepers. v knihe sa striedala minulosť s pritomnostou, tu nam to všetko šupli do prítomnosti čo kvitujem. velke plus dávam našej trojici, stále vedia ich konverzácie pobaviť. koniec bol zaujímavý :D

 • captain
  captain 19.9.2019 | 13:58:02

  Tak nám to opět začalo. No nazdar, viděli jsme známé tváře, u Lou pokračování, jinak nová kauza, vražda známého spisovatele na důchodu, poučení, vždycky se něco zvrtne, bohatství čeká i v lese, a ještě že v soudnictví není demokracie, veřejné mínění by mohlo odsoudit nebo i propustit vraha (vrahy) na svobodu. Závěr, s tou akučkou, málem se mi navalilo!

 • alias007
  alias007 12.9.2019 | 21:57:39

  Stare zname tvare a nova kauza, super. Pri poslednej scene mi prislo vazne zle. Myslel som, ze mu niecim podlozi hlavu a povie, sorry, ale toto som necakal. Dufam, ze Lou z toho nejako vysekaju, bolo by jej skoda. Zaujumalo by ma, co na serial hovori Mercedes, ci to beru ako reklamu, alebo skor ako poskodenie dobreho mena spolocnosti. :)