S03E05: Great Balls of Fire

S03E05: Great Balls of Fire

CZ 9.10.2019 49 minut


Holly se sbližuje s Finkelsteinem, Hodges s Montezem jsou předvoláni k líčení Lou Linklatterové a Alma se zaměřuje na Marjorie Saubersovou.

Základní info:

Režie: Laura Innes
Scénář: David E. Kelley a Jonathan Shapiro
Hrají: Brendan Gleeson (Bill Hodges), Justine Lupe (Holly Gibney), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Breeda Wool (Lou Linklatter), Maximiliano Hernández (Antonio Montez), Holland Taylor (Ida Silver), Gabriel Ebert (Morris Bellamy), Rarmian Newton (Peter Saubers), Bruce Dern (John Rothstein), Kate Mulgrew (Alma Lane), Brett Gelman (Roland Finkelstein), Josh Daugherty (Tom Saubers), Claire Bronson (Marjorie Saubers), Natalie Paul (Sarah Pace), Glynn Turman (Bernard Raines), Patch Darragh (Andrew Halliday), Dennis Bailey (Don Fenten), Adam Donshik (detektiv Hunt), Blythe Middleton (mladý Morris), …

Upoutávka k páté epizodě třetí série:

Foto: Audience Network


Thumbnail Play icon


  • arthurcz
    arthurcz 9.1.2020 | 15:11:47

    No pěkně to vygradovalo :D

  • captain
    captain 31.10.2019 | 14:00:00

    Soudy moc nemusím, ale státní zástupkyně to vzala sice z opačného, ale pro ni ze správného, konce a daří se jí, když předvolala jako prvního svědka obhajoby, Hodgese… závěr, Kate Mulgrew jako Alma ničící důkazy, jo tak to je něco, ze stejnou verbou jako kapitán Janawayová, blahé paměti, srazila na kolena Borgy i druh 8472!


Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network, Peacock | 50 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson)