S01E05: The Case of the Wayward Spirit

S01E05: The Case of the Wayward Spirit

CZ 7.11.2019 620 000 43 minut


Když si Nancy uvědomí, že George je posedlá duchem Tiffany, musí rychle jednat, aby zbavila svoji kamarádku strašidelné pasažérky dříve, než bude příliš pozdě. Mezitím se záhadný cizinec Owen toulá po Drápu a žádá zaměstnance, aby pro něj obstarali charitativní gala, které se bude konat ještě toho dne v country klubu.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 20.1.2020 | 0:07:46

  Dobrý díl, to s tim posednutim byla fakt dobra věc, vzkaz na zrcadle a potom jak ho chtěla zabit všem na očich tak to nemělo chybu , a musim řict že jsem zvědav co duch Lucy sleduje a jakou roli v tom hraje Karen, a jsem zvědav jak s tou vraždou souvisi Owen a jsem zvědav jestli mezi nim a Nancy něco bude

 • JirkaKo1961
  JirkaKo1961 14.11.2019 | 9:28:34

  Stáhl jsem si 5 dílů najednou, a těšil jsem se, že se na ně podívám se svou dcerou, která ve svém pubertálním věku přečetla všechny romány s Nancy Drew, které u nás vyšly. Dcera odmítla seriál nadále sledovat hned po úvodní scéně Nancy, ne kvůli tomu, že v ní souložila, ale kvůli tomu, že Nick Nickerson, ikonický přítel Nancy ve většině románů, je v tomto seriálu nevábně vyhlížející černoch. Afroameričané se zkrátka v Nancyiných románových příbězích nevyskytují, a pokud v jednom jediném románu Nancy vyšetřuje vraždu černé dívky, posteskne si, že černá komunita je pro ni těžko pochopitelná. Já jsem masochisticky dokoukal, ale dále to sledovat nebudu. Oproti knihám chybí zcela pro Nancy specifický humor a nadhled,prostě tu vznikl další brak podřadné úrovně.

 • captain
  captain 10.11.2019 | 19:29:34

  To s tím posednutím se celkem podařilo. Jinak uvidíme, co bude dál?!


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)