S01E16: The Haunting of Nancy Drew

S01E16: The Haunting of Nancy Drew

CZ 12.3.2020 670 000 43 minut


Nancy díky kombinaci forenzních stop, kvalifikovaného pozorování a neúnavného výslechu těch, kteří Lucy znali na konci jejího života, odhalí, co se tu noc, kdy Lucy zemřela stalo. Zatímco její detektivní práce je v některých ohledech úspěšná, odhaluje tím také i zdrcující pravdu.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 4.6.2020 | 12:41:02

    Dobry dil, musim řict že jsem to nečekal že se z Nancy vyklube dcera Lucy a Ryana, a to přiznani jak ji to otec řekl to bylo fakt dojemne, a nemělo chybu jak Bess tam vykřikla že spolu Nancy a Owen stravili noc, a to jak se George a Nick nemohli dohonout to fakt nemělo chybu.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)