S02E01: The Search for the Midnight Wraith

S02E01: The Search for the Midnight Wraith

CZ 21.1.2021 500 000 43 minut


Nancy a její tým se stále vzpamatovávají z toho, že byly svědky vizí jejich vlastní smrti. Teď si uvědomují ještě více, že musí přijít s plánem zastavit Aglaeca, než bude příliš pozdě. Mezitím se detektiv Tamura objeví v Drápu a vezme Nancy k výslechu, protože je nyní podezřelá v útoku na záhadnou dívku v kómatu.

Foto: CW
  • Jiri007
    Jiri007 28.2.2021 | 11:09:38

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se všichni chtěli zbavit věci ktere je mužou zabit ale stejně se k nim vrati, jinak nemělo chybu jak Nancy vyřešila jednu vraždu tak sotva hledala zpusob jak porazit Aglaecu tak se dostala do dalšich problemu, jinak musim řict že nemělo chybu jak nechtěla mluvit se svym otcem a misto toho ji pomahal Ryan a dostal ji z prušvihu do kterych se dostala jinak jsem zvědav jak to dal bude mezi Nancy, Ryanem a Drewem jestli se dostanou do nějakych sporu


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Anja Savcic (Odette Lamar), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Leah Lewis (George Fan), Sara Canning (Katherine Drew), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Lizzie Boys (Lucy Sable), Miles Villanueva (Owen Marvin), Alvina August (Karen Hart)