S02E02: The Reunion of Lost Souls

S02E02: The Reunion of Lost Souls

CZ 28.1.2021 400 000 43 minut


Nancy a ostatní se snaží najít stopy, které je víc přiblíží v boji proti Aglaece. Mezitím George má nešťastné první setkání s matkou Nicka. A konečně, Carson a Ace si řeknou otevřeně, co se děje.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.2.2021 | 14:13:14

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak George bouchla do auta aniž by věděla že je to matka Nicka a jinak nemělo chybu jak ho Mac chtěl zabit kvuli desce jinak jsem zvědav jestli tym najde AJe a řekne jak porazil Aglaecu a nemělo chybu jak George řekla matce Nicka že chodi spolu a řekla to přede všemi včetně Nancy na to jak se bala jak bude reagovat.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)