S02E03: The Secret of Solitary Scribe

S02E03: The Secret of Solitary Scribe

CZ 4.2.2021 460 000 43 minut


Když čas vypršel, Nancy a tým vymysleli plán, o kterém si myslí, že by mohl pomoci zvrátit kletbu, kterou na ně Aglaeca uvrhla.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.2.2021 | 15:13:43

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Nancy spolu s Carsonem jela za tim spisovatelem a vzala mu amulet aniž by věděla co děla jinak musim řict že mit amulet ktery drži Aglaecu dal od něj ale přitahuje spoustu jinych demonu je fakt zvlaštni zpusob jak přežit, jinak nemělo chybu jak si to Ned a George chtěli rozdat a Nancy je vyrušila a oni se ji omlouvali a pak utekli a jinak rozloučeni s Lucy bylo celkem dobre, jinak musim řict že od Timury jak se pozval na večeři na židovsky svatek a pak tam ještě obvinoval Acea tak to bylo fakt sprosty že využil pohostinosti aby ziskal zpět lebku kterou ani neměl v dukazech.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)