S02E06: The Riddle of the Broken Doll

S02E06: The Riddle of the Broken Doll

CZ 25.2.2021 530 000 43 minut


Nancy a Drew tým se dozvěděli, že mají před sebou novou bitvu. Mezitím Georgino podivné chování zanechává Nicka neklidným. Mezitím Carson dává Nancy nabídku, kterou nemůže odmítnout.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 15.3.2021 | 23:01:27

    Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Nancy bude vykonavat prospěšne prace zrovna v marnici kde se to těly jen hemži a nemělo chybu jak se ji ta mrtvola zjevila u ni doma a potom ještě jak tam přišel Connor a to jak ho chtěl odvezt zpatky tak nemělo chybu jak se ta mrtvola najednou probrala k životu ale musim řict že to přijal celkem dobře a taky to vysvětleni Timurovi nemělo chybu jinak to jak ji Carson nabidl aby pro něj pracovala tak to bylo fakt perfektni jak si řekla svoje podminky a taky jsem zvědav jak to bude mit George když je mimo a taky když vidi Odette.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)