S02E07: The Legend of the Murder Hotel

S02E07: The Legend of the Murder Hotel

CZ 11.3.2021 520 000 43 minut


Nancy osloví skupina mladých dívek, které žádají o pomoc při hledání volejbalového spoluhráče. O něm se domnívají, že byl unesen duchem. Mezitím Ace a Amanda sdílejí jistý moment.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 8.4.2021 | 23:48:28

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak holky zasvěcovali novou členku a pak se vylekali a šli za Nancy a nemělo chybu jak je zatim hledala tak holky se tam do všeho pletli a lezli na nervy když dělali to o co je nikdo nežadal a jinak jsem zvědav jestli se podaři plan Ryana a Nicka a taky jestli to Everett nahodou nezjisti a nepomsti se a taky jsem zvědav co bude s George jestli ji Odette bude ovladat častěji a taky jak se s George sžije a taky jsem zvědav na Bess co všechno taji.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)