S02E08: The Quest for the Spider Sapphire

S02E08: The Quest for the Spider Sapphire

CZ 18.3.2021 410 000 43 minut


Nancy a George spolupracují na tom, aby vyhnaly ducha, se kterým nyní George sdílí tělo po poražení Agalecy. Mezitím není nikdo překvapenější než Bess, když její minulost jí začne klepat na dveře a ona se musí přiznat se vším, co v minulosti provedla.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 9.4.2021 | 23:47:28

    Dobry díl, musim řict že Stephen Bess fakt dobře obehral fakt jsem myslel že mu jde jen o ty hodinky a ne že se pomsti aby ji teta vykopla z rodiny ale musim řict že to byla fakt dobra odplata a taky by mě zajimalo jestli to časem Bess se svoji rodinou urovna, jinak jsem zvědav jak to bude dal s George a s Odette a taky jsem zvědav jestli ta novinařka vyčmucha pravdu.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Anja Savcic (Odette Lamar), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Leah Lewis (George Fan), Sara Canning (Katherine Drew), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Lizzie Boys (Lucy Sable), Miles Villanueva (Owen Marvin), Alvina August (Karen Hart)