S02E11: The Scourge of the Forgotten Rune

S02E11: The Scourge of the Forgotten Rune

CZ 8.4.2021 630 000 43 minut


Nancy a její tým spolupracují, aby pomohli jednomu ze vlastních řad. Mezitím Ryan má zajímavý rozhovor se Celií.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 12.4.2021 | 23:51:35

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Nick probral a nevěděl kdo je a stejně tak ptoom cely Drew tym a nemělo chybu jak se pořad snažili přijit na zpusob jak porazit vikingskeho boha a nemělo chybu jak Nancy vymazala pamět ale nechapu proč ji ji znovu vratila ale jsem zvědav jak to jejich rodina přijme a jestli Everett nějak zasahne jinak jsem nečekal že se z Granta vyklube Aceuv bratr a jsem zvědav jake ma potiže.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)