S02E14: The Siege of the Unknown Specter

S02E14: The Siege of the Unknown Specter

CZ 6.5.2021 440 000 43 minut


Nancyina narozeninová večeře s Carsonem je ukončena, když se detektiv Tamura objeví se zatykačem na její zatčení za pohrdání soudem. Mezitím George, Bess a Ace spolupracují na svolání jednoho ze svých předků, aby pomohli najít duši milenky Odette Angličanky Mary, duše mezi miliardami dušemi v duchovním světě.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • choudys
    choudys 7.3.2022 | 12:33:21

    Nancy vyšetřuje na stanici smrt jedné dívky. George požádá ducha své babičky o pomoc při hledání Mary, autorky dopisů pro Odette. Dozvídá se při tom celkem hnusnou zprávu. Na pozdní oslavě Nancyných narozenin, si vyjasní, co chce provést s Everettem.

  • Jiri007
    Jiri007 10.12.2021 | 16:16:15

    Dobry dil, musim řict že fakt nemělo chybu jak Nancy měla oslavit narozeniny ale misto toho ji Tamura zatkl a odvezl ji na stanici a nečekal jsem že misto zatčeni bude muset řešit starou vraždu a musim řict že nemělo chybu jak dala otci vědět tajnym kodem že je v nebezpeči na chvili jsem myslel že to mysli važně a nemělo chybu jak pak Soudce pustil Tamuru ven a Nancy pak řekla že Soudce je ona ale to že policajti kryli vraždu to bylo fakt sproste měli prostě řict pravdu a jsem zvědav co bude ted s Nancy jestli bude chit dostat Evereta před soud nebo jak?.


Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Kennedy McMann (Nancy Drew), Scott Wolf (Carson Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Anja Savcic (Odette Lamar), Teryl Rothery (Celia Hudson), Riley Smith (Ryan Hudson), Alex Saxon (Ace), Leah Lewis (George Fan), Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Rukiya Bernard (Valentina Samuels), Sinead Curry (Tiffany Hudson), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Sara Canning (Katherine Drew)