Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

7.6.2021 22:00


Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.


V osmnácté epizodě The Echo of Lost Tears, která byla zároveň finále pro druhou sérii, se stalo mnoho zvratů. Nadpřirozených ale i vztahových. Na začátku dílu se Nancy rozešla se svým přítelem Gilem Bobbseym, se kterým byla převážně kvůli vlivu nadpřirozeného parazita. Ke konci si naopak uvědomila své city ke členovi své party, a to k Aceovi.

Ace je však momentálně ve vztahu s Amandou Bobbsey, dvojčetem Gila. Po záchraně Nancy před parazitem spolu Ace a Amanda odjeli na romantickou dovolenou a chvíli po jejich odjezdu se Nancy odhodlala své city Acovi přiznat. Bohužel ho už nezastihla. Znamená to tedy začátek milostného trojúhelníku?


Foto: CW

Tvůrkyně seriálu Noga Landau se k tomuto tématu vyjádřila.

Mezi scénáristy tým „Nace“ žije. Snažíme se dát fanouškům dost drobečky, aby byli spokojení, ale zároveň se snažíme nenaservírovat celé jídlo najednou.

Scénáristka Melinda Hsu Taylor ještě doplnila, že jsou mezi nimi i fanoušci páru „Acemanda“ a že dvojčata Bobbseyových zbožňují. Než se však dozvíme, jak tento pravděpodobný trojúhelník dopadne, bude to ještě dlouho trvat. Podle tvůrkyň na začátku třetí série budou budovat hlavně příběh, a proto těžko říct jak to celé skončí

Který pár byste si přáli, aby byl spolu?

93%
7%
15 hlasů

Jít na Nancy Drew | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře