Proč byla postava Everetta Hudsona přeobsazena?

Proč byla postava Everetta Hudsona přeobsazena?

7.2.2021 23:04


V premiéře první řady se vrátila postava Everetta Hudsona. Pro fanoušky bylo ovšem překvapením, že se neobjevil herec Martin Donovan, jenž ho hrál v první řadě, ale herec Andrew Airlie. Proč se tak stalo?


Druhá řada zaznamenala návrat Everetta Hudsona, ale s novým hercem. Zde jsou pravděpodobné důvody pro změnu obsazení. Showrunneři se ke změně herce zatím oficiálně nevyjádřili, ale problémy s plánováním natáčení byly bezpochyby tím největším důvodem. Martin Donovan byl v posledních několika letech velmi zaneprázdněným hercem. Zahrál si v několika filmech, které vyšly v roce 2020 a nebo jsou naplánovány na rok 2021, včetně filmu Tenet. Mnoho z těchto filmů bylo natočeno na různých místech po celém světě. Ačkoli Tenet by pravděpodobně nebyl v rozporu s natáčením druhé řady, filmy jako Redemption Day a Crisis by mohli. Proto je možné, že natáčení Nancy Drew ve Vancouveru bylo pro něj moc daleko, vzhledem k tomu že natáčel v New Yorku či Maroku.

Tuto skutečnost by bezpochyby mohla zhoršit i pandemie koronaviru. V posledním roce se každá produkce řídila přísnými protokoly a ty zahrnovali přísné karantény ještě před tím, než se herci mohli dostat na natáčení. Výsledkem bylo, že cestování z jednoho placu na druhé nebylo tak snadné jako dřív. To se jistě zdvojnásobilo při natáčení po celém světě. Vzhledem k tomu všemu bylo pravděpodobně snazší zajistit herce, který svou práci v posledních letech omezil jen na jiné kanadské produkce, což Andrew Airlie bezpochyby byl. Jeho účinkování byl také i na stanici CW v seriálu Supernatural. Andrewova verze Everetta Hudsona se zatím objevila pouze v jedné epizodě, ovšem ve druhé řadě by měl být Everett častěji, když se sám chce vyhnout vězení. Uvidíme, jak se Andrewovi bude dařit.


Překvapila vás změna herce v premiéře první řady?

Foto: CW


Jít na Nancy Drew | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře