Rekapitulace epizody La Última Frontera

Rekapitulace epizody La Última Frontera

30.12.2018 15:00


Máme za sebou rekapitulaci k pátému dílu, takže si pojďme osvěžit paměť s další epizodou. Tentokrát to bude u rekapitulace šestého dílu s názvem La Última Frontera.

Na začátku epizody se podíváme do Texasu, konkrétně za Enrique ‚Kikim‘ Camarenou, který se svými přáteli právě zabavuje letadlo plné peněz a dokumentů, jež budou při následujícím vyšetřování velice potřeba.

Ihned poté se vydáme za Miguelam Ángelam Félixem Gallardem, který je na schůzce s panem Zunou. Schůzka však trvá jenom něco málo přes třicet vteřin, Félix je tedy zklamaný a odchází, aniž by se něco dozvěděl. Když se Félix vrací domů, na letišti ho čeká Nava, jenž se nedokáže přenést přes to, že Félix uzavřel dohodu s Kolumbijci. Mezi Navou a Félixem začíná narůstat napětí.


(Félix vyjednávající s Navou. Foto: Netflix)

Mezitím se v Guadalajaře Maria Elvira Murillo, manželka Félixe Gallarda, dozvídá, že její manžel posílá drahé hodinky mnoho ženám z okolí. Maria si to vše vezme velmi osobně a vydá se údajným milenkám na stopu.

I u agentů DEA probíhají změny, Kiki dopátrá vlastníka firmy, kam Félix Gallardo posílá své peníze do úschovy. Když Kiki a jeho tým vypátrají a zavřou vlastníka firmy Thomase Longhornea, pomocí vychytralosti ho donutí pozvat Félixe na návštěvu do Texasu, kde si mají promluvit o zabavení letadla.

(Thomas volající Felixi Gallardovi. Foto: Netflix)

Posléze se podíváme za Rafaelem ‚Rafou‘ Caro Quinterem, Ernestem ‚Donem Netem‘ Fonseca Carillem a bratry, jež právě pomocí koupených policejních strážníků z Tijuany obsazují skladiště rebelujícího pana Falcóna, který zabavil Rafaelovi jeho rostlinky.

Pan Falcón si však nebere servítky a ihned poté, co se dozvídá, že bylo jedno z jeho skladišť vydrancováno, a pak ještě spáleno, se rozhodne, že kartelu Guadalajara zatne tipec. Nechá tedy svou soukromou armádu vystřílet sklad, kde se ukrýval Rafa, Don Neto i bratři. Nikdo z protagonistů však nezemře, Don Neto, Rafa i bratři úspěšně unikají armádě.

Mezitím se Félix rozhodne a vydá se za Thomasem Longhornem do El Pasa, kde mají mít schůzku. Na to už jsou však agenti připraveni a spolu se šerify dohlíží na mexicko-americké hranici. Na hraniční kontrole však Félixe zastaví policista, který má pro něj telefonát. V telefonu se ozve hlas pana Zuny, jenž se rozpovídá a nakonec i upozorní Félixe na policisty, jež na něj čekají za hranicemi. Félix se vrací do Mexika a agenti jenom nemohoucně přihlížejí.

(Isabella je v šoku z posledních událostí. Foto: Netflix)

Jelikož je pan Falcón osinou v zadku pro všechny, je Isabella Bautistová vyslána právě za Falcónem, aby mu domluvila. Spolu dojdou ke kompromisu, když však Isabella odchází, je Falcónova vila napadena a Falcón zastřelen.

Jak se vám líbil šestý díl?


Jít na Narcos: Mexico | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře