S11E10: Mother

S11E10: Mother

CZ 2.12.2019 6 420 000 42 minut


Akhos Laos, bývalý agent tajných jednotek, původně najatý a vyškolený Hetty Langeovou, se vrací, aby se Hetty pomstil za život, do kterého ho dostala.

Základní info:

Režie: Dennis Smith
Scénář: Eric Christian Olsen a Babar Peerzada
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Linda Hunt (Hetty Langeová), LL Cool J (Sam Hanna), Carl Beukes (Akhos Laos), Nitya Vidyasagar (Natasha), Todd Jeffries (Barrett Fimmel) a Peter Jacobson (John Rogers), … 

Foto: CBS
  • captain
    captain 9.12.2019 | 13:25:29

    Hetty a dokonce i Rogers na scéně, no teda. Když se pak objeví někdo, o kom se myslelo, že… tak se události začnou odvíjet velmi překotně, zvláště, když je odhodlaný a hnán touhou po pomstě, a má zálibu v klasickém Dante Aligierym… Deeks a Hetty si dnes užijí každý své Kobayashi Maru, a bude to stát zato!


NCIS: Los Angeles(Námořní vyšetřovací služba L.A.)

Když mají lidé problémy, obrátí se na CSI. Když má problémy americké námořnictvo v Los Angeles, obrátí se na NCIS!

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
14 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Chris O'Donnell (G. Callen), Vyto Ruginis (Arkady Kolcheck), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Linda Hunt (Henrietta Langeová), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), LL Cool J (Sam Hanna), Barrett Foa (Eric Beale), Renée Felice Smith (Nell Jonesová), Peter Cambor (Nate Getz), Erik Palladino (Vostanik Sabatino), Bar Paly (Anna Kolchecková), Elizabeth Bogush (Joelle Taylorová), Miguel Ferrer (Owen Granger), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), Pamela Reed (Roberta Deeksová)