Anna Kolchecková

Anna Kolchecková

Bar Paly Sezóny 9 2015 - 2023


Dcera Arkady Kolchecka a Callenova expřítelkyně.

Anastasia “Anna” Kolchecková je odcizená dcera Arkady Kolchecka, která se narodila v Moskvě, ale vyrostla v Chaimpaig v Illinois a má ruské i americké občanství. Přidala se k chicagské policii, kde pracovala jako detektivka z oddělení vražd, ale později policii opustila a začala pracovat v soukromém sekretu, kde se specializovala jako bezpečnost, dohled, únos a výkupné a přednostně pracovala pro ruské korporáty.

Anna, když byla v Moskvě, unesena, což mělo donutit jejího otce vrátit se do země. Zachránil ji úřad tajných operací NCIS ve spolupráci s jejím otcem, který byl ale zraněn a následně zatknut ruskou policií. O několik měsíců později splatila dluh týmu NCIS, když chtěli zachránit jejího otce, který byl držen v ruském vězením spolu s podezřelým agentem CIA.

Později jsme ji mohli vidět, když pomáhala usvědčenému kubánskému špehovi uniknout z americké vazby, který měl sloužit k výměně vězňů. Přidala se k úřadu tajných operací, který se snažil zjistit, kdo pomohl špehovi utéct. Bylo odhaleno, že kubánský špeh byl ve skutečnosti ruský špeh, a Kuba se dohodla s Ruskem, že jim vrátí špeha za vymazání finančních dluhů. Poté co špeha chytnou, je odhaleno, že to Hetty nařídila Anně pomoct mu uniknout, aby se mohlo dokázat, že je ve skutečnosti Rus.

Během osmé řady, když byla Kensi zraněna, Anna pomáhá týmu a příležitostně tak zaplní její roli. V desáté řadě byla ve vězení poté, co postřelila neznámého muže. Dostala rozsudek 7 let a poté tři roky povinné služby, ale utekla, aby zachránila Callenova otce.

Objevila se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!