Corbin Duggan

Corbin Duggan

Jackson Hurst Sezóny 1 2016 - 2017


Bývalý náměstek ministra obrany.

Náměstek ministra obrany Corbin Duggan byl poslán do Los Angeles, aby restrukturalizoval Úřad tajných projektů, jelikož se jim nepodařilo chytit krtka. Hetty se pro tým obětovala a dala Dugganovi podepsané doznání, že je krtkem. Byla tak převezena v poutech do Washingtonu na výslech.

Ve Washingtonu ji Duggan vyslýchal. Chtěl z ní udělat příklad, jak země zachází se zrádci, ale Hetty pro něj byla těžkým oříškem. Poté co z ní nic Duggan nedostal, ministr obrany Curtis Oleksiuk šel sám do místnosti si s ní promluvit. Hetty se Oleksiuka zeptá na Duggana a ten jí řekne, že ji o přesun do Úřadu tajných projektů požádal. Hetty ho požádá, aby z ní udělal znovu operačního manažera pobočky, ale ten váhá, jelikož mají v kanceláři stále krtka. Takže mu Hetty dá výpověď platnou za 90 dní – pokud se jim nepodaří do termínu najít nějaké uspokojující východisko, tak z NCIS odejde.

Po 90 dnech se týmu nepodařilo krtka najít, takže Duggan přijel Hetty vzít odznak. Jelikož si Hetty uvědomí, že kdyby Duggan odhalil krtka, tak by to pro něj mělo mnohem větší cenu než její pád, přemluví ho na poslední operaci. Během ní je Duggan zastřelen sniperem.

Objevil se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!