Kensi Blyeová

Kensi Blyeová

Daniela Ruah Sezóny 14 2009 - 2023


Člen vyšetřovacího týmu pátrající po vrahu svého otce.

Kensi Blye utrpěla osobní tragédii, když ztratila svého otce Donalda Blye. Po jeho smrti žila dlouhou dobu na ulici. Odmítala se vrátit ke své matce, protože si myslí, že jejího otce podváděla.

Je adrenalinový šílenec a vyškolený odstřelovač. Příčinou vstupu do NCIS se stala smrt jejího otce. Jejím parťákem a přítelem se stal Marty Deeks ihned poté, co její bývalý kolega Dominic Vail zemřel. Společně tvoří dobrý tým, ačkoliv si občas lezou velice na nervy. Objevují se mezi nimi romantické chvíle, ačkoli to oba silně popírají.

Vůči týmu je velice loajální. Hovoří plynule v portugalštině, francouzštině a španělštině. Prosperuje schopnostmi odečítaní ze rtů a stopováním. Nenávidí mražené jogurty. Nestará se moc dobře o své prostředí. Otec ji vychovával jako syna. Naučil ji všechno, co umí – například střílet, sledovat, stopovat a opravit motor auta. Dokazuje, že nedopustí, aby byli zranění nevinní lidé nebo člen týmu.

Neustále pátrá po člověku, který zabil jejího otce, kvůli čehož se často dostává do nežádoucích situací, které silně škodí týmu.

Foto: CBS