Sedmá řada bude poslední

Sedmá řada bude poslední

18.2.2021 17:50


Nejmladší seriál ze světa NCIS se blíží ke konci. Dnes bylo oznámeno, že současně vysílaná sedmá řada bude poslední. Poslední 155. díl se bude vysílat 16. května.


Dnes byla bohužel pro fanoušky seriálu oznámena nešťastná zpráva. Sedmá řada, která se v současnosti vysílá, bude poslední. Nejmladší seriál ze světa NCIS se tak blíží ke konci. Finále řady se bude vysílat 16. května a bude se jednat o 155. díl seriálu.

Scott Bakula, titulní herec seriálu a také jeho výkonný producent, ukončí letos svůj příběh v dlouho vysílajícím seriálu CBS. Tuto novinu jsme se dozvěděli dnes odpoledne hned poté, co bylo řečeno, že sitcom Mom, skončí současnou osmou řadou.


Bakula na to řekl:

Jsem smutný, že končí náš milostný vztah s tímto fenomenálním městem, ale jsme vděční za všechny přátele, které jsme si v průběhu vysílání udělali. Bude mi chybět hudba. Velké díky stanici CBS za sedm let.

Výkonní producenti/show­runneři Silber a Nash nato:

Bylo nám upřímným potěšením a ctí pracovat s neuvěřitelným hereckým osazenstvem a štábem na tomto projektu více než 150 dílů. I když jsme zklamaní, že uvidíme NOLA skončit, nemůžeme být pyšnější na práci, kterou jsme udělali. A jsme vděční velkolepému a přizpůsobivému Půlměsíčnímu městu, které nás sedm neuvěřitelných let obklopovalo.

A prezident CBS Entertainment dodal:

Od začátku mělo NCIS: New Orleans nádech pravého New Orleans. Od barev a hudby k vibracím a příběhům, které můžete najít pouze v Big Easy. Děkujeme úžasným talentům mezi producenty, spisovateli a ansáblem. NOLA hrála klíčovou roli v našem programu. Je nám potěšením dát seriálu možnost velkolepého rozloučení a divákům možnost říci sbohem oblíbeným postavám.

Zdroj článku: SpoilerTV


Jít na NCIS: New Orleans | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře