Tammy Gregoriová

Tammy Gregoriová

Vanessa Ferlito Sezóny 5 2016 - 2021


Zvláštní agentka NCIS a bývalá agentka FBI.

Tammy Gregoriová je zvláštní agentka FBI z Washingtonu, která se poprvé objevila jako vyšetřovatel komanda, které mělo za úkol prošetřit Pridea a jeho tým. Neočekávaný odchod Brodyové ještě zvýšilo podezření a Gregoriová dostala za úkol tým ještě podrobněji prošetřit. Pride ji tak navrhl, aby týmu pomáhala ve vyšetřování případů a tak měla úplný přehled o jejich práci; a zaplnila tak dočasně místo po Brodyové. Z FBI byla později vyražena a tak se Gregoriová oficiálně připojila k NCIS a Prideově týmu, což její bývalý šéf – zástupce ředitele Isler – schválil.

Její bývalý manžel Ethan McKinley zmizí, poté co zpronevěří osmdesát miliónů dolarů v záchranných fondech po Katrině. Nicméně v dílu Overdrive bylo odhaleno, že Gregoriová chodí s asistentkou návladního Hannah Leeovou, což ji činí první bisexuální postavou v celém NCIS světě. Když se její bývalý manžel vrátí v díle Slay the Dragon, tak mu řekne, že je lesbička.

Ve třetí řadě v díle Pandora's Box, Part 2 je odhaleno, že je Gregoriová právnička a k FBI se přidala po dokončení právnické školy.

Rodina:

Jméno Vztah Herec Díly
Ethan McKinley exmanžel Ed Quinn Slay the Dragon
Hannah Leeová expřítelkyně Meghan Ory Overdrive

Objevila se v dílech:

(Foto: CBS)