Abby v patnácté sérii skončí

Abby v patnácté sérii skončí

4.10.2017 21:40


Stálici stanice CBS čeká jedno velké loučení. Herečka Pauley Perrette se rozhodla skončit v seriálu NCIS.


Herečka Pauley Perrette hraje v seriálu NCIS již od první řady, která začala 23. září 2003. Objevila se tedy ve všech 331 epizodách, které se zatím odvysílaly, což se podařilo jen třem členům hlavního osazenstva. Svou metu již posune dál jen o patnáctou řadu, protože se rozhodla ze seriálu odejít.

Představitelka jedné z nejpopulárnějších postav seriálu se definitivně rozhodla odejít na konci čtrnácté řady, kdy to oznámila vedení stanice. S oficiálním vyjádřením pro fanoušky přišla až nyní. Údajně jde o rozhodnutí herečky a postava Abby by se měla vyskytovat ještě v celé patnácté řadě.


Zatím nebyly zveřejněny žádné bližší informace o plánovaném konci postavy, takže není jasné, jakým způsobem se tvůrci rozhodnou s Abby naložit. Postava může zemřít nebo prostě změnit zaměstnání, otázkou je, jestli je tady alespoň nějaká šance, že by se Pauley Perrette do seriálu ještě někdy vrátila.

Jedno je už teď jasné, finále patnácté série bude rozhodně zajímavé a loučení bude určitě dojemné pro všechny fanoušky seriálu. Jaký konec byste postavě Abby přáli?

Foto: CBS


Jít na NCIS | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!