Další dvě nové hlavní postavy a začátek natáčení

Další dvě nové hlavní postavy a začátek natáčení

4.7.2021 8:30


K dosud zveřejněným hlavním postavám v seriálu NCIS: Hawaiʻi se přidávají další dvě. Ztvární je herci Tori Anderson a Kate Whistler. Ve článku kromě popisů jejich postav také můžete shlédnout fotky a video z prvního dne natáčení.


K hlavním postavám, které budou hrát Vanessa Lachey, Yasmine Al-Bustami, Jason Antoon a Noah Mills, se připojí další dva herci.

Kate Whistlerová:

Prvním z nich bude Kate Whistlerová, ambiciózní agentka DIA (Defense Intelligence Agency), která se snaží šplhat po kariérním žebříčku. Exceluje ve své práci a dokáže se orientovat v politice, která by ji vyšvihla výš. Ale navzdory prvnímu dojmu na sobě velmi dře a její příběh je mnohem komplexnější, což postupně členové týmu zjistí.


Bude ji hrát herečka Tori Anderson, která měla hlavní roli už v seriálech Open Heart, No Tomorrow či Caught. Znát ji také můžete ze seriálů The L.A. Complex, The Other Kingdom, Killjoys nebo Blindspot.

Alex Tennant:

Druhou další hlavní postavou bude Alex, 16letý syn a nejstarší syn agentky Tennantové, který už ví co chce a na svůj věk je velmi vyspělý. Stále se ale nedokáže smířit s rozvodem jeho rodičů a se změnami, které to do jeho života přineslo. Je to ale hodný kluk, který nemusí vždy dělat ty nejlepší rozhodnutí.

Toho si zahraje Kian Talan. Muselo se jednat o mladého herce, takže Kian toho logicky prozatím v herecké kariéře moc nedokázal. Zatím má pouze štěky v různých krátkometrážních snímcích nebo malé epizodní role v seriálech. Necháme se překvapit, jak věrně bude v seriálu působit.

(Foto: profilové foto herce na Facebooku)

Začátek natáčení:

Před dvěma týdny, 17. června, vypuklo natáčení tohoto nového seriálu. K tomuto datu si štáb s hlavními herci pořídil fotky, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii článku. Bohužel kvůli nasazeným rouškám se těžko poznává, kdo všechno na fotkách stojí.

K této premiéře vydala stanice i video, ve kterém mluví herci o svých prvních pocitech ze dne:

Jít na NCIS | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře