V dalším díle se vrátí dvě známé tváře

V dalším díle se vrátí dvě známé tváře

11.10.2018 18:12


V následující epizodě Third Wheel se na scéně objeví dva Gibbsovi kamarádi, Tobias Fornell a kapitán Philip Brooks. Co dalšího víme o díle, se dozvíte v článku.


Gibbs v příštím díle bude trávit dovolenou ve své osamocené chatce v lesích. Bohužel jeho klid přeruší dva staří kamarádi: Tobias Fornell a kapitán Philip Brooks. Společných klidných chvil si ale neužijí, protože jim z NCIS zavolají a oznámí, že se v okolních lesích ukrývá zloděj. Nezbývá jim nic jiného než ho vypátrat. 

Tobiase C. Fornella hraje Joe Spano. S touto postavou se potkáváme už od prvního dílu našeho seriálu, kdy se v každé řadě objevil alespoň jednou. Jakožto starší agent FBI pracoval vždy s naším týmem NCIS, když bylo potřeba spojit síly obou agentur. Vzal si za ženu Diane Sterlingovou, bývalou Gibbsovu manželku, se kterou mu to, stejně jako Gibbsovi, nevyšlo a rozešli se. Mají spolu dceru Emily. V minulé řadě byl nucen z FBI odejít, protože vyšlo najevo jeho velké pochybení ve starém případě. Od té doby pracuje jako soukromý detektiv.


Kapitána Philipa Brookse diváci tolik neznají, ale už jsme se s ním také mohli setkat, a to v díle Fallout. Gibbs mu tehdy šel na slavnostní memoriál, protože se myslelo, že zemřel, když byla potopena jeho loď. Po slavnosti ho ale našel ukrytého v tajném sklepě v jeho domě. Poté se Gibbs se svým týmem snažili přijít, kdo chce kapitána zabít. Philipa Brookse hraje Don Lake, který je známější spíše jako scenárista a producent.

Oficiální synopse dílu zní:

Gibbsova dovolená v jeho osamocené chatce je přerušena překvapivou návštěvou kamarádů a hovorem z NCIS, který mu oznámí, že se v okolních lesích ukrývá zloděj.

(Gibbs vyráží na cestu. A z chaty ho pozorují Fornell s Brooksem.)

Těšíte se na tento díl? Jste spokojeni s pravidelnými návraty Fornella do seriálu? A jak vás zaujalo, že se vrátí i kapitán Philip Brooks? Dejte nám do komentářů vědět.

Zdroj článku a foto: SpoilerTV/CBS


Jít na NCIS | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře