Paula Cassidyová

Paula Cassidyová

Jessica Steen Sezóny 4 2003 - 2007


Dohlížející zvláštní agentka a kriminální profilovačka pro NCIS.

Dohlížející zvláštní agentka Paula Cassidyová je kriminální profilovač pro NCIS, která se poprvé objevila v osmém díle Minimum Security. Jako expertka na teroristy ze Středního východu pracovala jako vyslýchající v Guantanamském zálivu. V prvním díle byla pro Gibbse podezřelou, protože mrtvý měl dopisy obsahující její jméno.

Začala chodit s DiNozzem, ale rozešli se na konci dílu Heart Break, protože se jí neozýval. Po Katině smrti se přidala k Gibbsově týmu během dílu Mind Games a pomáhala s případem sériového vraha.

Poté co se stala velitelem týmu a byla přiřazena do Pentagonu, byl její tým zabit během vyšetřování podezřelého teroristy. Přidala se proto ke Gibbsově týmu, aby zjistila, kdo narafičil hovor a poslal její tým do záhrobí. Měla nepřátelský vztah k Zivě Davidové – komolila její jméno, aby jí naštvala. Později bylo odhaleno, že si to nechala Ziva líbit, aby Cassidyová měla šanci vypustit svůj hněv ze ztráty týmu.

Poté co na ni byly nachystány bomby, se Cassidyová začala psychologicky hroutit a začala se u ní projevovat vina přeživšího. Věřila, že to ona je zodpovědná za to, že její tým padl do pasti. Později se obětovala, aby zastavila sebevražedného atentátníka s bombou, čímž zachránila Gibbse, DiNozza, Zivu a tři muslimské kleriky, kteří podepisovali fatwās k zajištění míru na Středním východě. Její smrt zanechala Tonyho rozpolceného a konečně ho donutila vyjevit své city Jeanne.

Objevila se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!