Sergei Mishnev

Sergei Mishnev

Alex Veadov Sezóny 1 2014 - 2015


Bratr Ariho a terorista.

Sergei Mishnev se narodil v Izraeli ruskému důstojníkovi Dimitrimu, který měl aféru s palestinskou ženou dr. Hasmiou Haswariovou. Hasmia byla také matka Ariho Haswariho. Když bylo Sergeiovi deset, vzal ho otec zpět do Ruska. O pár roků později Mishnev chodil na Sovětskou univerzitou, kde potkal budoucího ruského poradce Antona Pavlenka.

Po vystudování se přidal k afghánskému opiovému kartelu. V té době získal spojence v řádce teroristických skupin. Pravděpodobně také v té době zjistil o smrti svého bratra Ariho z rukou Gibbse (i když to měla ve skutečnosti na svědomí jeho nevlastní sestra Ziva Davidová). Takže od té doby začal sledovat členy Gibbsova týmu a připravovat odplatu.

Poprvé se s nimi setkal v díle Twenty Clicks, kde se snažil zabít Kevina Husseina, který měl přístup k vyspělému počítačovému viru. Poté se objevil v díle Check, kde zabil Gibbsovu bývalou manželku, Diane Sterlingovou, úplně stejným způsobem, jak kdysi Ari zabil Kate. Tým spolu s Tobiasem Fornellem, který byl také bývalý manžel Diane, ho tedy začali stíhat a v díle Cabin Fever ho Fornell střelou do hrudníku zabil.

Objevil se v dílech: