Schmidt

Schmidt

Max Greenfield Sezóny 7 2011 - 2018


Žid, Casanova dnešní doby a nejlepší přítel Nicka. Není známo jeho křestní jméno.

Schmidt je jakýmsi Casanovou dnešní doby. Díky jeho vypracovanému tělu, neustálému posilování, smyslu pro módu a duševní rovnováze se z něj stal muž, kterého lákají ženy a on je. Díky jeho židovskému vyznání je jako děs na peníze, proto má rozumnou práci, která mu vydělává dostatečné množství na to, aby si mohl pořídit luxusní oblečení a stylové auto. Proto se kvůli tomu někdy nepohodne s Nickem.

Schmidt je spolubydlícím, který má neustálá překvapení. Vždy jej napadne něco, co ostatní někdy ani nechápou. Doma funguje jako „paní domácí“, kde se stará o čistotu bytu a dokáže perfektně uvařit, do čehož se pouští s patřičným nasazením.

Schmidt ale takový nikdy nebýval. Od mládí byl obézní a to až do doby, kdy se nastěhoval k Nickovi a Winstonovi. S Nickem se seznámil na koleji a od té doby jsou nejlepší přátelé. Schmidtovi ale vadí, že Nick nedokáže vyjádřit své city, protože on sám to dokáže.

Ve své práci pracuje jako jediný muž, ostatními spolupracovníky jsou jenom ženy. Rád chodí do klubů a na party. Nikdo neví jeho křestní jméno. Schmidt je neustále hláškující osobou. Doma někdy nosí otřesné obleky, které vadí spolubydlícím. Byl jediný pro to, aby Jess s nimi bydlela. Nick mu často říká „Schmidy“.

Foto: FOX