Kdo bude tvořit skupinu New Warriors?

Kdo bude tvořit skupinu New Warriors?

24.4.2017 13:00


Marvel a stanice Freeform zhruba před osmnácti dny oznámili, že připravují novou sérii New Warriors, ve které se objeví oblíbená postava fanoušků Squirrel Girl, ale doposud jsme nevěděli, kdo se k ní přidá. Pojďme se tedy společně podívat na to, kdo tuto šestičlennou partu bude tvořit.


Doreen Greenová (Squirrel Girl)
Akrobatická, silná, umí se prát a dokáže mluvit s veverkami. Doreen je přirozená vůdkyně – sebevědomá a houževnatá, ale ne rozhodně nevinná. Je také hodně energetická a její předností je její věčný optimismus. Věří v ostatní lidi a inspiruje je, aby věřili sami v sebe. Má veverku Tippy Toe, kterou s sebou všude tahá.

Craig Hollis (Mister Immortal)
Jeho schopnost spočívá v tom, že nemůže zemřít, alespoň to tak ostatním vykládá. Potížista, který se chová sobecky a k ženám nemá žádnou úctu. Craig je popisován jako „nejzajímavější muž na světě“, přestože je spíše nafoukaný než sebevědomý. Jeho schopnost je úžasná, ale vůbec ho nezajímá, protože je líný a místo toho, aby své schopnosti prozkoumával, tak leží na gauči.


Dwayne Taylor (Night Thrasher)
Nemá žádné superschopnosti. Dwayne je místní známý hrdina, který má svůj vlastní YouTube kanál. Je geniální, silný, pochází z významné rodiny a občas tak trochu narcista. Nezajímá ho, co si o něm ostatní lidi myslí. Uvnitř hluboko věří v spravedlnost – aspoň v tu, kterou vykonává on sám. Před ostatními tají, že pochází z bohaté rodiny, protože se bojí, že by přišel o úctu, kterou si vysloužil na ulicích.

(Foto: Elizabeth Torque)

Robbie Baldwin (Speedball)
Dokáže vytvářet kinetické energetické koule. Robbie se chtěl stát hrdinou odmalička. Je impulzivní a nevyspělý. Jeho schopnost je sice pěkná, ale Robbie ji zatím nedokáže ovládat, a proto jeho kinetické energetické koule lítají všude možně.

Zack Smith (Microbe)
Dokáže mluvit s bakteriemi. Zack je stydlivý a trpí hypochondrií. Jeho schopnosti z něj dělají téměř telepata – bakterie mu dokážou říct, kde se daný jedinec nacházel, co jedl a s kým se scházel. Před ním žádné tajemství nezůstane skryté. Skupina New Warriors si tohohle urostlého a milého chlapíka bere pod svá křídla.

Deborah Fieldsová (Debrii)
Ovládá telekinezi na nízké úrovni. Deborah je hrdá, vtipná a dokáže rychle jednat. Před nikým netají, že je na holky. Má špatné zkušenosti se superhrdiny. Dokáže se o sebe postarat.


Jít na New Warriors | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!