S02E02: We Are Both

S02E02: We Are Both

CZ 7.10.2012 9 840 000 42 minut


Regina se snaží získat zpět svou kouzelnou moc, David hledá Mary Margaret a Emmu. Sedm trpaslíků zjišťuje, co se stane, když kdokoli vkročí za hranice města. V pohádkovém světě se blíží svatební den Reginy a krále Leopolda. Regina potkává muže kouzel, který jí slibuje pomoc, jak se stát nezávislou na své matce Coře.

Základní info:

Režie: Dean White
Scénář: Jane Espenson

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • Ramilie
    Ramilie 9.3.2021 | 4:07:50

    Proslov Davida/Jamese byl naprosto úžasný! <3


Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)