S02E03: Lady of the Lake

S02E03: Lady of the Lake

CZ 14.10.2012 9 450 000 42 minut


Emma a Mary Margaret s pomocí Mulan, Aurory a Lancelota hledají způsob, jak se dostat zpátky do Strorybrooku. Temné síly je však stále ohrožují. Henry se snaží přesvědčit Jeffersona, aby se setkal se svou dcerou. V minulosti král George otráví Sněhurku v předvečer setkání s Krasoňovou matkou. Jediný lék je voda Jezerní paní.

Základní info:

Režie: Milan Cheylov
Scénář: Andrew Chambliss & Ian Goldberg

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • Ramilie
    Ramilie 9.3.2021 | 4:10:46

    Připadalo mi, že tu Jamesovu maminku tam nastrčili (jakože vyšla ven z domu, i přesto, že jí syn říkal, ať zůstane doma) jen proto, aby tam mohla vzniknout „dojemná obětující zápletka“ – taková scénáristická berlička… Zase ale setkání Jeffersona a dcery bylo nádherné :)


Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)