S02E06: Tallahassee

S02E06: Tallahassee

CZ 4.11.2012 10 150 000 42 minut


Emma a Mary Margaret se v naději, že najdou magický kompas, nechají vést kapitánem Hookem a vyšplhají po stonku kouzelné fazole až k nebezpečnému obrovi, jemuž ho chtějí ukrást. V minulosti se Emma při krádeži auta setká s dalším zlodějem.

Základní info:

Režie: Dave Barrett
Scénář: Christine Boylan & Jane Espenson

Trailer k šesté epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • EmmaSwanJones
    EmmaSwanJones 8.1.2017 | 19:33:50

    Nejlepsi epizoda :) spolecne s 2×14 Manhattan


Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)