S02E11: The Outsider

S02E11: The Outsider

CZ 13.1.2013 8 150 000 42 minut


Pan Gold vytvoří kouzlo, pomocí kterého může opustit Storybrooke bez ztráty vzpomínek a najít svého syna. Belle se setká s Hookem, který se touží pomstít a dostat Rampelníka. Mary Margaret s Davidem se vydají hledat nějaký větší dům, kde by mohli žít. V minulosti se Belle s Mulan vydají na lov nebezpečného monstra Yaoguai.

Základní info:

Režie: David Solomon
Scénář: Andrew Chambliss & Ian Goldberg

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)