S02E12: In the Name of the Brother

S02E12: In the Name of the Brother

CZ 20.1.2013 7 710 000 42 minut


Dr. Whale je požádán, aby se postaral o Hooka a cizince, který havaroval u vjezdu do Storybrooku. Někteří lidé se ale bojí, že by se mohla provalit jejich pohádková identita, a přejí si, aby cizinec raději zemřel. Mezitím se Gold snaží dát znovu dohromady s Belle a Cora s Reginou. V minulosti se Viktor snaží přesvědčit svého otce, že dokáže oživit mrtvé.

Základní info:

Režie: Milan Cheylov
Scénář: Jane Espenson

Trailer k dvanácté epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)