S02E15: The Queen Is Dead

S02E15: The Queen Is Dead

CZ 3.3.2013 7 390 000 42 minut


Mary Margaret odhalí snahu Hooka, Cory a Reginy vypátrat Rampelníkovu dýku a rozhodne se ji spolu s Davidem a matkou představenou najít dříve. Zatímco se Gold v New Yorku sbližuje se synem, Hook vymyslí plán, jak se ho definitivně zbavit. V minulosti pohádkové země se Sněhurka s pomocí Modré víly snaží pomoct své umírající matce, královně Evě.

Základní info:

Režie: Gwyneth Horder-Payton
Scénář: Daniel T. Thomsen & David H. Goodman

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • Ramilie
    Ramilie 12.3.2021 | 21:09:08

    Připadá mi, že to zabití Johanny tam vůbec nemuselo být. Mary mohla prostě říct, že jim ji nedá a basta Navíc je našly nějak moc rychle a snadno, stejně jako Hook našel bydliště Neala… takový slabší díl.

  • Lord Denvil
    Lord Denvil 9.9.2018 | 14:19:51

    Nejaka maxistska královna…


Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)