S02E18: Selfless, Brave and True

S02E18: Selfless, Brave and True

CZ 24.3.2013 7 380 000 42 minut


Mary Margaret odejde od ostatních, aby se vyrovnala s tím, co udělala Coře. V lese narazí na Augusta, který je celý ze dřeva a skrývá se, protože se stydí za to, co udělal. Emma je v šoku, že si Neal pozval svoji snoubenku Tamaru do Storybrooku. V minulosti je August představen muži, co vládne magií, který je schopný zabránit tomu, aby zdřevěněl.

Základní info:

Režie: Ralph Hemecker
Scénář: Kalinda Vazquez & Robert Hull

Trailer k osmnácté epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • Pepyna
    Pepyna 27.3.2013 | 19:19:38

    60% jen kvůli Regině. Uvidíme, jak se rozvine Tamara a Greg. Není těch nových postav už zbytečně moc, když tvůrci nedotáhli spoustu starých témat?

  • sedlo03
    sedlo03 25.3.2013 | 15:24:23

    No Rampel, no Belle, skoro žádná Regina a docela bez akce. Snad příští díl bude lepší!


Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)