S03E07: Dark Hollow

S03E07: Dark Hollow

CZ 10.11.2013 6 710 000 42 minut


Pan Gold a Regina posílají Ariel zpátky do Storybrooku s předmětem, který pomůže Belle najít skrytý artefakt k sesazení Pana. Ale k jejich neštěstí se dva muži vkradli do města s úmyslem je zastavit, ať to stojí, co to stojí. Mezitím se Emma, Neal a Hook pokouší nalézt Černou díru, kde přebývají Panovy stíny, aby je mohli chytit a Mary Margaret je naštvaná na Davida, že před ní držel své tajemství.

Základní info:

Režie: Guy Ferland
Scénář: Kalinda Vazquez & Andrew Chambliss

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


  • dextermorgan08
    dextermorgan08 12.11.2013 | 15:46:09

    Storybrooke potešil ale Neverland sa mi lúbi viac a dúfam že v nom ešte chvílu budú :-D


Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Raphael Sbarge (Jiminy Cricket), Josh Dallas (Princ Krasoň), Lee Arenberg (Rejpal), Robert Carlyle (Rampelník), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), Emilie de Ravin (Belle French), Robert Carlyle (Pan Gold), Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (David Nolan), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Lana Parrilla (Regina Mills), Beverley Elliott (Babička)