Nové postavy na scéně!

Nové postavy na scéně!

16.11.2012 8:47


!!POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!! Vždycky jsme nadšení, když je ohlášena nová postava. Teď pro vás máme informace rovnou o dvou!


2. série Once Upon a Time je plná nových postav, to ale neznamená, že nechceme další – zvláště, když je jeden z nováčků propojen s jedním z nejzajímavějších členů současného obsazení.

Zprávy TV Line zveřejnily, že Chad Michael Collins (můžete ho znát ze seriálu Last Resort) byl obsazen do role Gerhardta – mladšího bratra doktora Whalea.


V předchozích spoilerech byl Gerhardt popsán jako hezký, idealistický voják, kterému táhne na třicet let a má rodinu, kterou miluje. A TV Line dodává, že je to syn, na kterého by byli pyšní všichni rodiče, takže se tímto trochu liší od šíleného vědce Frankensteina.

V epizodě 2×05 (The Doctor) jsme se dozvěděli, že se Frankenstein snaží oživit svého mrtvého bratra. Je Gerhardt zmíněný bratr? Díky těm pochvalným popisům vypadá jako někdo, kvůli jehož záchraně by byli členové rodiny schopní udělat cokoliv. Ale také se dá předpokládat, že to je jiný bratr, který možná s Whaleovými experimenty nesouhlasí.

Pokud Gerhardt je ten bratr, kterého chtěl Whale zachránit – uvidíme ho ve flashbacích z dob než zemře? Nebo poté, co ho Whale přivede k životu?

Tentokrát se oznámení o nové postavě týká ženy jménem Helena, která se objeví uprostřed druhé série.

Podle SpoilerTV už byla o umístění postavy Heleny do seriálu rozhodnuto. Helena se údajně objeví v epizodě 2×13, která se bude vysílat na začátku roku 2013.

Helena je popisována jako 30-ti letá bruneta, která je sofistikovaná dáma, ale i divoká lovkyně smrtících stvoření.

Kdo může Helena být a čí děj ovlivní? Je trochu divné, že její věk je takto specifický, ale to je i Emmin věk (Emma mohla zlomit kletbu Zlé královny jen po jejích 28. narozeninách). Takže Heleně je skoro stejně jako Emmě. Také se přemýšlelo o tom, že by Helena mohla být matkou Grace – dcera Jeffersona.

Také je možné, že divoká lovkyně je to jen v pohádkové řiši a ve Storybrooku je to sofistikovaná dáma. Také by se mělo brát v úvahu její jméno, v řecké mytologii byla Helena nejkrásnější žena a zároveň příčina Trojské války. Když víme, že vstupujeme do nových světů – proč nepřijít s postavou z mytologie?

Podělte se s námi o váš názor – diskuze je vám plně k dispozici.


Jít na Once Upon a Time | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!