Stella Carlin

Stella Carlin

Ruby Rose Sezóny 2 2015 -


Stella se na scéně objeví ve třetí sérii. Je jednou z vybraných uchazeček o novou lukrativní pracovní pozici. Přebere Alex Piper, ale vzhledem k tomu, že má být propuštěna, ukradne Piper peníze. Ta se jí pomství tak, že na ni nastraží past v podobě nelegálních věcí. Stella je tak odvedena do věznice s maximální ostrahou.

Obvinění neznámé
Trest má být propuštěna na konci třetí série
Práce ve věznici Whispers Sweat Shop (švadlena)
Vězeňský gang nový spolek Piper

Minulost


Jedináček s pohnutou rodinnou minulostí, proč je uvězněna, se ale nedozvíme, můžeme se ale domnívat, že to bude něco s lehkými drogami. Víme o ní taky, že umí výborně počítat a je z Austrálie.

3. série


Stella je jednou z vybraných vězeňkyň, které dostanou práci švadleny v nové firmě Whispers Sweat Shop. Setká se tam s Piper a začlení se tak do jejího nově vzniklého spolku. Brzy si získá důvěru Piper a spolupodílí se na rozvoji nového byznysu, který Piper vymyslela. Jejich vztah se prohlubuje a Piper po opuštění Alex skončí v náručí právě Stelly. Ta se ale chystá na propuštění z vězení, a protože nemá žádné vlastní peníze, rozhodne se Piper okrást o její peníze z prosperujícího vězeňského podnikání. Piper se ovšem o zradě dozví ještě před propuštěním Stelly a tvrdě se jí pomstí.

Fotogalerie postavy ke třetí sérii