Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

Suzanne 'Crazy Eyes' Warren

Uzo Aduba Sezóny 4 2013 -


Suzanne nikdo neřekne jinak než ‚Crazy Eyes‘. Je to pro její neustále vytřeštěné oči a povahu blázna. Je z trochu jiného těsta, než všechny ostatní, její chápání světa je prosté a přímé, ve všem vidí dobro a je lehce zmanipulovatelná. Tím je ale taky velmi zranitelná a rozhodně patří mezi velmi citlivé povahy. Jakýkoliv výkyv, který je nad její chápání, ji velmi rozruší, snadno se rozčílí a ztrácí sebekontrolu, což se projevuje řvaním a bušením do hlavy.

Obvinění neznámý (pravděpodobně napadení a ublížení na zdraví)
Trest neznámý
Práce ve věznici uklízečka
Vězeňský gang v druhé sérii spolek Vee

Minulost


Suzanne pochází z adoptivní rodiny, kdy se jí ujal bělošský pár, který měl také své vlastní děti. Matka na ni byla hrdá a snažila se jí všemožnými způsoby prosadit ve společnosti, bránila ji před předsudky, ale kladla na ni i velmi vysoké nároky. Suzanne měla neustále pocit, že se od ní něco očekává a to vedlo k velké frustraci, díky její citlivé povaze.

1. série


V první sérii se s Crazy Eyes setkáme jako se samostatným členem, nezapadající do žádné z vězeňských frakcí. Lidi se jí vyhýbají a dělají si z ní srandu, protože ji považují za prostého člověka, který jim nesahá ani po kotníky. Když dorazí do vězení Piper, Crazy Eyes se do ní zamiluje a nepřestává jí nadbíhat. Bohužel se ale nedočká kladné odezvy. Piper se k ní nezachová zrovna mile, takže se opět uzavře do sebe. Piper si uvědomí pozdě, že udělala chybu, protože zjistí, že Crazy Eyes je v jádru starající se člověk s velkým srdcem.

2. série


Suzanne tíží svědomí. V průběhu se dozvíme, že to ona vyřešila svým radikálním a nečekaným zásahem souboj Piper a Pennsatucky. Piper jí je za to vděčná, ale Suzanne má pocit, že se jí chce pomstít, takže se jí vyhýbá. Do vězení nastoupí Vee, nová silná osobnost a hned zjistí, že Crazy Eyes je snadný terč, kterým lze manipulovat, takže si z ní udělá pravou ruku, bodyguarda a děvečku pro všechno, to vše v jednom. Crazy Eyes se cítí na vrcholu, získala smysl života a udělá pro Vee, co jí na očích uvidí. To s sebou ale nese i stinnou stránku, protože tím ubližuje ostatním. Na konci je jediná, která Vee oplakává, zatímco ostatní osnují vraždu.

Fotogalerie postavy ke druhé sérii

Fotogalerie postavy ke třetí sérii