Jessica Szohr se vrací na natáčení třetí řady

Jessica Szohr se vrací na natáčení třetí řady

5.3.2021 20:30


Herečka Jessica Szohr, která hraje v seriálu šéfku bezpečnosti Tallu, se na svých sociálních sítích pochlubila příspěvkem, kde ujišťuje fanoušky, že produkce třetí řady už je opět v plném proudu.


Herečka Jessica Szohr, která hraje šéfku bezpečnosti Tallu KeyaliThe Orville, před dvěma dny dala na svůj Twitter příspěvek, ve kterém vyjádřila své nadšení z návratu na natáčení.

Nechám se zkontrolovat od Doc, abych se ujistila, že je Talla v bezpečí při letu do vesmíru! Těším se na návrat do života na place! Bude to jiné s mým novým malým partnerem při zločinu. Doufám, že moje holčička se mnou bude držet krok při učení textů… Talla má toho hodně co říct ve třetí řadě @theorville

Jessica se tedy jistě hodně těší na třetí řadu. Po představení její postavy v minulé sezóně to vypadá, že Talla teď bude mít mnohem více prostoru. A jak herečka sama žertovala, bude mít s sebou na place svoji čerstvě narozenou holčičku, aby jí pomohla s učením scénářů.

Třetí řada se původně začala natáčet v říjnu 2019, ale stejně jako mnoho jiných v té době byla produkce ukončena kvůli pandemii COVID-19. Sezóna se měla vrátit k produkci v prosinci 2020, ale nakonec ji znovu pozastavili v lednu 2021 kvůli nárůstu případů koronaviru. The Orville a další seriály se údajně vracely k produkci 18. ledna, takže zpoždění nebylo zase tak příliš dlouhé. Seriál má před sebou jistě dlouhou cestu k dokončení této řady, ale příspěvek Jessicy naznačuje, že věci se konečně začínají ubírat správným směrem. Doufejme, že třetí řada bude stát za to čekání.sezóna bude dobře čekat.

Foto: Fox

Už se těšíte na třetí řadu? Také vám přijde to čekání zdlouhavé?


Jít na The Orville | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!