S produkcí se bude pokračovat příští měsíc

S produkcí se bude pokračovat příští měsíc

19.11.2020 19:36


Určitě jste všichni zvědají, jak to probíhá se seriálem The Orville a jeho produkcí třetí řady. Podle nejnovějších zpráv by měli s produkcí pokračovat už na začátku prosince. Zároveň se výkonný produkce Brannon Braga se rozpovídal nejen o seriálu, ale i o zpoždění s natáčením třetí série.


Není žádným tajemstvím, že mnoho aspektů našeho světa se zastavilo během tohoto podivného, pandemicky zasaženého roku 2020. Jedním z průmyslových odvětví, které bylo v různých fázích společenského odstavení zasaženo nejvíce, je zábavní průmysl, včetně živých vystoupení a produkcí jak divadelních, tak televizních.

Třetí série se začala natáčet již v říjnu 2019 a na začátku tohoto roku ukončena kvůli pandemii koronaviru. Nyní se podle nejnovějších zdrojů začne produkce obnovovat příští měsíc ve snaze dokončit natáčení a udržet věci v pohybu pro celou sérii. V nedávném rozhovoru se výkonný producent seriálu Brannon Braga rozpovídal o seriálu a zpoždění s natáčením:


Pro Setha je to opravdu skvělá série. Myslím, že byste jen těžko našli v seriálu někoho, kdo by netoužil po návratu do práce tak jako on. Jde ale hlavně o bezpečnost. Zpoždění natáčení je kvůli koronaviru, ale také natáčení trvá déle, protože je mnohem ambicióznější i ve svém rozsahu ve srovnání s prvními dvěma sezónami. A to částečně hlavně díky stanici Hulu. Mohli jsme rozšířit rozsah a prodloužit délku epizod. To byly hlavní důvody, proč ho Seth chtěl přenést na streamovací službu. Tato série bude nejlepší. Nemůžu se dočkat, až to diváci uvidí.

Foto: Fox

Vypadá to, že herci a štáb budou na place opět natáčet počínaje prvním prosincovým týdnem, až do vánočních svátků a poté znovu na začátku ledna 2021. Odhaduje se, že celková produkce třetí řady bude trvat pět až šest měsíců. V tuto chvíli neexistuje konkrétní datum příští premiéry na stanici Hulu, ale předpokládá se, že by to mohlo být na konci roku 2021. Uvidíme, zda to vyjde, nebo to nebude o mnohem dříve.

Už se nemůžete dočkat premiéry třetí řady?


Jít na The Orville | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!