Seth MacFarlane prozradil, že třetí série se bude vysílat na stanici Hulu

Seth MacFarlane prozradil, že třetí série se bude vysílat na stanici Hulu

21.7.2019 16:31


I seriál The Orville měl panel na Comic-Conu v San Diegu. Fanoušci očekávali, co si pro ně Seth MacFarlane připraví ohledně informací o třetí sérii. Nejenže seriál mění stanice, ale zároveň Seth řekl, kdy se budeme moct dočkat třetí řady.


Seriál Setha MacFarlanea The Orville se bude přesouvat ze stanice Fox na stanici Hulu. Toto oznámení učinil Seth v sobotu na Comic-Conu v San Diegu. Poznamenal, že čím dál náročnější požadavky na tvorbu tohoto seriálu nebyly pod stanicí Fox prostě možné. Třetí řady se tedy dočkáme na stanici Hulu na konci roku 2020, což pro fanoušky znamená, že si budou muset rok a půl počkat. Stanice Hulu navíc sama obě série na své streamovací platformě už dávno vysílá. Seth se k tomu vyjádřil takto:

Pro The Orville jsem měl vždy místo ve svém srdci a jsou tu dvě společnosti, které mojí vizi hodně podporovali – 20th Century Fox Television, kde jsem s nimi měl smlouvu už od začátku své kariéry, a teď Fox Entertainment, kde jsem měl domov posledních 20 let. Moji přátelé ve společnosti chápali, co se s tímto seriálem snažím udělat a udělali neuvěřitelnou práci v oblasti marketingu, odstartování seriálu a programování za poslední dvě série. Ale jak se seriál vyvíjel a stal se ambicióznějším, co se týče produkce, rozhodl jsem se, že nebudu schopen dodat epizody dříve jak v roce 2020, což by bylo pro společnost velmi náročné. Takže jsme začali diskutovat o tom, jak naložit s třetí řadou tak, aby to nejlépe vyhovovalo seriálu samotnému. Je to přesně taková ta ochota vyhovět kreativním potřebám seriálu, která mě nutila tak dlouho u toho vydržet. Neskutečně dlužím Charliemu Collierovi a Fox Entertainment za jejich velkorysost. Zároveň chci poděkovat mým novým přátelům z Hulu, kde se těším novému partnerství a se kterými společně prozkoumáme galaxii.


Foto: Fox

Vadí vám rok a půl čekání na třetí řadu? Co si myslíte o přesunu ze stanice Fox na stanici Hulu?


Jít na The Orville | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!