Princeznička na bále

Princeznička na bále

11.11.2017 10:00


Sbohem Skotsko. Claire a Jamie jsou z těch párů, kterým osud příliš klidu nedopřeje. V závěru poslední epizody nabralo jejich dobrodružství nový směr. Také už cítíte vítr ve vlasech? Tak tedy vzhůru na Jamajku.

Naši milenci bohužel nejedou na prázdniny. Mají před sebou úkol a čeká je ještě spousta práce. Aby ale nebylo jen zle, na jejich cestě je přeci jen potká něco magického. Dostaví se pozvánka na bál v rezidenci guvernéra na ostrově Jamajka.

Magazín Enterntainment Weekly na obálce svého aktuálního čísla tuto událost proměnil ve snový zážitek. Hned ve třech verzích. Načančaného Jamieho nebo Claire v plesových šatech mohou čtenáři zakoupit na stáncích od pátku 10. listopadu 2017. Speciální obálka, na které jsou oba hrdinové pohromadě, bude od následujícího úterý k dispozici exkluzivně pouze v obchodech Barnes & Noble. Kromě obálek vypustil EW do světa další stylizované promo fotografie.

Jestli máte právě pocit déjà vu, nemýlíte se. Tyto slavnostní úbory už jste opravdu jednou viděli. Jsou totiž recyklované z druhé řady, když byli Claire s Jamiem hosty bratrance Jareda ve Francii. Jedná se o jedno z překvapení pro fanoušky, která tvůrci do seriálu letos ukryli. Jak focení probíhalo, se podívejte ve videu.

Tak co říkáte na výsledek? Líbí se vám?

Foto: EW

Thumbnail Play icon

Jít na Outlander | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!