Navštivte natáčení v následujícím videu

Navštivte natáčení v následujícím videu

26.1.2022 18:31


Podívejte se, jak probihalo natáčení nové série a seznamte se s novými postavemi.


V tomto prvním videu se opět podíváme za známými tvářemi, ale můžeme si tu také povšimnout, že se tu objevuje i několik nových postav.

Thumbnail Play icon

Seznámení s rodinou Christie Tato rodina je pro čtenáře jistě známou, pro ty, kteří se nechávají překvapit a knihy vůbec nečtou, případně jsou pouze fanoušky seriálu, jsou toto zcela nové postavy.


Mark Lewis Jones je Tom Christie

Tom je otcem Allana a Malvy – ale všechno není tak, jak se zdá.
Toma hraje zkušený velšský herec Mark Lewis Jones, který nedávno hrál ve Star Wars, je přísným ochráncem svých dvou mladých svěřenců. Je oddaným protestantem, což by mohlo být v rozporu s tím, že je Jamie katolík. Stejně jako Jamie bojoval také na straně Jakobitů za Stuartovce a trávil čas se svým druhem Jakobitem ve věznici Ardsmuir. Je tedy mezi nimi značná historie, co to však pro ně bude znamenat, to se dozvíme v nové sérii.

Thumbnail Play icon

Jessica Reynolds je Malva Christie

Dcera Toma, Malvu hraje anglická herečka Jessica Reynolds.

Když Jessica mluvila o své roli, prozradila, že se Malva sblíží s Claire. Je tu prostor pro přijetí nové učednice a ona se vplíží dovnitř dění. Začíná velmi nevinně, a tak trochu dychtivě se učit. Ví, že má svět před sebou, myslí si, že tohle je její šance vyrůst a stát se ženou takovou, jakou je Claire, a pak se jí do cesty postaví spousta věcí…takže to bude zábava.

Thumbnail Play icon

Alexander Vlahos je Allan Christie

Syn Thomase a bratr Malvy Allan je zde hrán anglickým herce Alexandrem Vlahosem.

Alexander, který je nejvíce známý pro svou roli Philippa v seriálu Versailles, o své nové roli řekl: „Ti z vás, kteří četli knihy, vědí, že Allan má velmi temnou minulost. Ale také se snaží najít svou cestu ve světě. Přišel k osadníkům, aby se pokusil získat trochu svého mužství, myslím, že se snaží napodobit svého otce a snaží se jít v jeho stopách.“

Thumbnail Play icon

Zdroj: https://tmz.ng

FOTO: STARZ


Jít na Outlander | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!