Nechte se herci provést novou sérii

Nechte se herci provést novou sérii

23.1.2022 19:17


Každý z herců vám představí události, které se budou odehrávat v nové řadě a prozradí vám to z úhlu své vlastní postavy. Zjistěte, co je pro každou postavu v nové sérii nového.


1. Claire Fraser:

Catriona nás seznámí, co čeká v nové řadě Claire. Především jde o to, že se na začátku řady vypořádává s událostmi, které ji postihly na konci minulé série, což mění její perspektivu a spatříme ji v tak neobvyklém světle.


Thumbnail Play icon


2. Jamie Fraser:

Sam nám poví, že ho začnou ovlivňovat lidé z jeho minulosti a také blížící se události ohledně nadcházející války, kdy ví, že bude opět bojovat na straně těch, co prohrají, tedy Britů.

Thumbnail Play icon


3. Brianna MacKenzie:

Sophie nám sděluje, že si je v této sérii se svou matkou blíž než kdy dřív a to vzhledem k neblahým událostem, které je obě postihly. S Rogerem se pokoušeli odejít a nevyšlo jim to, a proto se snaží soustředit na čas strávený s rodinou.

Thumbnail Play icon


4. Roger MacKenzie:

Richard nám říká, že si jsou Brianna a Roger blíž než dřív, a podobně jako Sophie hovoří o jejich nepovedené cestě časem zpět do budoucnosti.

Thumbnail Play icon


5. young Ian:

John nám říká, že Ian hledá svou pravou identitu mezi dvěma kulturami a o znovunalezení domova.

Thumbnail Play icon


6. Marsali Fraser:

Lauren nás seznamuje s tím, jak se Marsali vypořádala s událostmi z minulé řady a co to znamenalo pro její rodinu. Jako matka čtyř dětí nebude už nikdy mít život jako dřív.

Thumbnail Play icon


7. Fergus Fraser:

César říká, že je pro Ferguse velmi těžké se vypořádat s událostmi minulé řady, kdy nedokázal ochránit svou manželku a bere to za své selhání. Nehledě na to, že si není jistý, jakou pozici má na hřebeni mezi ostatními.

Thumbnail Play icon


Těšíte se na novou sérii?


Jít na Outlander | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!