Fotografie z natáčení páté řady Peaky Blinders

Fotografie z natáčení páté řady Peaky Blinders

29.11.2018 22:27


Podívejte se na několik nových fotografiích z natáčení páté série Peaky Blinders, které zjevně pochází z blíže neurčené scény pohřbu. Půjde o někoho z Shelbyových nebo se o smrt dotyčného přičinili sami?

Fakt, že někdo umře, není v případě Peaky Blinders zas tak překvapující. Dle přiložených fotografií se však zdá, že v tomto případě nepůjde o nikoho z klanu Shelbyů, ale možná o obchodního partnera, konkurenci či vysoce postaveného činitele ve vedení města. Anebo dokonce o potomka některého z nich? Na jedné z fotografií je muž držící plyšového medvídka, stejně tak rakev se jeví spíše jako dětská. Kdo je vůbec Peter? To je otázka, kterou momentálně řeší fanoušci na mnohých diskuzních fórech, leč bezvýsledně. Avšak většina se přiklání k verzi o obchodním partnerovi či politikovi.

Možností je spousta, nápověd je málo. Můžeme si všimnout i několika nových postav, o jejichž úlohách zatím nevíme nic bližšího. S jistotou však poznáváme herečku Marii Doyle Kennedy, kterou můžete znát ze seriálů Tudorovci, Orphan Black a nově ze čtvrté řady Outlandera. Jelikož nejde o zcela neznámou tvář, lze očekávat i významnější roli. Nechme se však překvapit. Pátá řada Peaky Blinders už teď oplývá vyšší koncentrací hvězd, než kdy dřív a všichni nemohou mít hlavní roli. Doufejme tedy, že tvůrci to mají dobře promyšlené a neukrojí prostor postavám, které už známe a máme rádi.

Foto: Manchester Evening News


Jít na Peaky Blinders | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře