Slavnostní premiéra páté řady bude v Birminghamu

Slavnostní premiéra páté řady bude v Birminghamu

4.7.2019 22:28


Známe datum slavnostní premiéry první epizody očekávané páté série Peaky Blinders. Ta proběhne v Birminghamu, domovském městě gangu klanu Shelbyových, a to přímo na tamní radnici.


Ačkoliv datum televizní premiéry páté série Peaky Blinders stále neznáme, ta slavnostní proběhne už 18. července přímo v Birminghamu, kde se celý seriál odehrává. Pro tuto významnou událost si produkce vybrala tamní radnici. Volba tohoto místa není náhodná. Birmingham velmi těží z popularity seriálu a tvůrci se snaží jít fanouškům hodně naproti. Z tohoto důvodu zvolili právě birminghamskou radnici, která svou kapacitou předčí všechny předchozí premiéry a umožní účast co největšímu množství návštěvníků. Lze očekávat velkolepou a nezapomenutelnou show za přítomnosti všech tvůrců a herců.

Máte-li v Británii známé, tak zbystřete. Na tuto akci si totiž můžete zakoupit lístky na oficiálních stránkách stanice BBC, avšak pouze v případě vlastníte-li britské PSČ. Nejenže budete na nějakou dobu mezi prvními, kdo uvidí první epizodu nové série, ale dostanete i jedinečnou příležitost setkat s celým štábem kolem Peaky Blinders. A kdo ví – třeba se konečně dozvíte, kdy se páté série dočkáme i my, obyčejní smrtelníci.


(Cillian Murphy a Steven Knight premiéra 4. řady. Foto: BBC Two)

Internetem nedávno proběhla spekulace, že bychom se televizní premiéry mohli dočkat 19. září, avšak tato zpráva nebyla potvrzena žádným z oficiálních zdrojů. Nicméně lze očekávat, že po slavnostní premiéře bude termín oznámen velmi brzy.


Jít na Peaky Blinders | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!